Recenze

Recenze || Dívky v sedlech - Vánoční překvapení

16. června 2014 v 17:40 | Laila*
Název: Dívky v sedlech - Vánoční překvapení (13)
Autor: Bonnie Bryantová
Body: 10/10
Můj názor: Tahle knížka je určená pro lidi, kteří mají rádi koně. Mě se hrozně dobře četla a jelikož miluju koně, tak jsem jí měla přečtenou za den :D Úžasná kniha, prostě deka, sluníčko a knížka :) Zaručuji, že se nebudete nudit:) Mohu pouze doporučit!
Popis: Budou tu vánoce a Stefi s Lisou se nemohou dočkat. Jenže od smrti matky Vánoce nejsou pro Carol už nikdy takové jako dřív. Když si ji místní veterinářka najme k dočasné výpomoci, Carolinina mysl se postupně rozjasňuje. Do večera, kdy se má konat "Jízda pod hvězdami", pořádaná stájí Borovicové údolí, se jí nadobro zmocní vánoční nálada. Těší se, až pojede za svitu měsíce lesem v čele tradičního štědrovečerního procesí. Ale opravdový zlatý hřeb Vánoc má teprve přijít: Carol vůbec netuší, jaké úžasné překvapení, připravené otcem a jejími kamarádkami, ji čeká!

Recenze || Co ta holka chce

11. června 2014 v 15:10 | Laila*
Název: Co ta holka chce (What a Girls wants)
Žánr: Dobrodružný/komedie/romantický/rodinný
Body: 10/10
Můj názor: Tak tenhle film se mi fakt líbil. No a ten kluk tam!♥ K sežrání! :D Můžu se na něj dívat kolikrát chci, ale stejně mě neomrzí :3
Popis: V životě Daphne Reynoldsové (Amanda Bynes) je téměř všechno, co si mladá dívka může přát. Má skvělý životní styl, báječný vztah se svojí matkou a zářivě slibnou budoucnost. Jedinou slabou stránkou je absence otce, kterého nikdy nepoznala. Ale protože Daphne není jen snílek, rozhodne se otce najít. Koupí si letenku do Londýna a tam zjistí, že on je vysoce postavený politik, lord Henry Dashwood (Colin Firth), který před 17 lety prožil s její matkou bouřlivou romanci. Kromě lorda Henryho však v jeho rodině nikdo další nesdílí nadšení z náhlého příjezdu jeho nemanželské dcery. Věci se ještě víc zkomplikují, když se Daphne zamiluje do mladého hudebníka Iana a najednou se musí rozhodnout mezi dvěma světy. Buďto bude hodnou lordovou dceruškou a nebo nechá zvítězit lásku a stane se sama sebou.

Recenze || Zaříkávač koní

7. června 2014 v 17:55 | Laila*
Název: Zaříkávač koní (Horse Whisperer)
Žánr: Drama/romantický
Body: 9,5/10
Můj názor: Tak tomuhle řikám pořádnej doják! Podle mého názor je to moc úžasnej film. A docela i smutný. Ale vše skončí happyendem :) Jako každý film :D Trošku jsem u toho brečela, hlavně ze začátku.. Jak spadli pod ten kamion.
Popis: Život čtrnáctileté Grace tragicky poznamenala dopravní nehoda, při které byl vážně zraněn také její milovaný kůň Pilgrim. Osud dívky a zvířete jakoby byly nerozborně spojeny a pokud chce zoufalá matka Annie (Kristin Scott Thomas) vrátit štěstí své dceři, musí nejprve najít způsob, jak uzdravit koně. To prý dokáže jen muž s výjimečným darem tišit bolest zjitřených ran na těle i na duši, zkušený zaříkávač koní Tom Booker (Robert Redford). Annie se proto s Grace a Pilgrimem vypraví do vzdálené Montany na Tomovu farmu a požádá ho pomoc. Děsivá kletba nehody pomalu mizí a mezi gentlemanským zaříkávačem koní a temperamentní vydavatelkou Annie vzniká křehké milostné pouto...

Recenze || Moondance Alexander

8. dubna 2014 v 16:10 | Laila*
Název: Moondance Alexander
Žánr: Dobrodružný/rodinný
Body: 10/10
Můj názor: Film se mi opravdu líbil. Pouštěla jsem si ho několikrát a vždycky jsem brečela, hlavně u toho jak 'Strakáč' málem umřel :( Kdo neviděl, nepochopí :D Je to film o koních a jelikož koně miluju, tak mám zkouklý snad všechny filmy s koňmi :D
Popis: Americký rodinný film, inspirovaný skutečným příběhem, vypráví o patnáctileté Moondance (Kay Panabakerová), která žije se svou excentrickou matkou a čeká ji další nudné léto. Jenže tentokrát bude všechno jinak, protože dívka najde ztraceného grošovaného poníka jménem Strakáč, který utekl z výběhu. Vrátí ho jeho majiteli Dantemu Longpreovi (Don Johnson), ale věří, že poník má všechny předpoklady, aby se stal skokanským šampiónem. Přesvědčí Danteho, aby ji na Strakáčovi trénoval a navzdory nástrahám rivalky Fiony (Sasha Cohenová) zjišťuje, že vytrvalost, věrnost a individualita mohou vést až na stupně vítězů. Režii má Michael Damian.

Recenze || Poslední píseň (The last song)

5. dubna 2014 v 13:18 | Laila*
Název: The last song (v češtině - Poslední píseň)
Žánr: Romantický
Body: 10/10
Můj názor: Tento film se mi hrozně líbí, občas je i smutný, takže jsem brečela :D Myslím, že tenhle film se vážně povedl a můžu si ho pustit kolikrát chci, nikdy mě neomrzí :)
Popis: Život sedmnácitelé Veroniky Ronnie Millerové je najednou vzhůru nohama, když se její rodiče rozvedou a její otec se odstěhuje z New Yorku do města Tybee Island ve státě Georgia. O tři roky později si se svými rodiči stále nerozumí a zlobí se na ně, zvláště na svého otce, dokud se její matka nerozhodne, že by bylo v nejlepší zájmů všech zúčastněných, aby strávila léto v Tybee Island se svým otcem. Její otec je bývalý koncertní pianista a učitel, žije tichý pobřežní život. Je plně ponořen do tvorby uměleckého díla, která se stane hlavní ozdobou místního kostel. Nezapomenutelný příběh o lásce v jejích nsčetných podobách - první láska,láska mezi rodiči a dětmi - který ukazuje, jak jen to román Nicholase Sparkse umí, mnoho způsobu, jak hluboce pocítěné vztahy mohou naše srdce zlomit a zase je uzdravit.

 
 

Reklama