Novinky

HI!

21. července 2014 v 22:11 | Laila*
Ahoj,
moc se všem omlouvám, že jsem tu přes měsíc nebyla. Ale jsou prázdniny a já nemám náladu na blog:) Nevím, jestli mě chápete, ale pokud ano, tak díky. V tomto článku bych vám velice ráda ujasnila pár informací. Asi bude nejlepší, když se na ně rovnou vrhneme:)

• CO BUDE S TÍMTO BLOGEM?
→ Vůbec netuším, protože jsem asi 3x za prázdniny musela částečně obnovovat systém v počítači. A jelikož jsem tam měla photoshop a teď už nemám, tak se mi moc nechce zase instalovat a podobně. Obrázky, dokumenty a tak různě však mám:) To bych jinak nepřežila, kdyby se mi ztratili:)

• ZÁVĚR?
→ Klidně si mě smažte z affs/oblíbených blogů, ale na tento blog nejspíše už chodit nebudu, i když jsem psala, že se vracím. Blbost! Tento blog mazat samozřejmě nebudu, ale ani tu nebudu aktivní. Takže se všem omlouvám.

Mějte se všichni hezky a ahoj:)

PS: Bylo mi s váma moc hezky!:)

Back? Yes!

24. června 2014 v 22:15 | Laila*
Ahojky! :)

Dobře rozhodla jsem se vrátit. Stejně se o prázdniny budu nejspíše nudit, teda jen červenec, v srpnu jsem zas celý měsíc pryč :D No takže asi tak a když jsem si tak projížděla svůj blog tak mě to nutí zpátky. Jen je otázka času, kdy mě to zas omrzí :D Tak jo, zítra asi nastavím nový layout, který jsem dělala asi před 2 měsícema :D Tak se zatim mějte:)

Home!

23. června 2014 v 18:33 | Laila*
Jsem doma. Jsem dříve než jsem vám psala, protože jsem to netušila:) No ale když jsem přišla teď na blog a koukla jsem se na návštěvnost tak si řikám "Co po mně pořád kurva chcete?" .. Články jste měli, tak co do háje. Mám sto chutí s tímhle skončit. Stejně většina taky končí, tak nevím. Nemám náladu vám sem vypisovat jak jsem si to tam užila a tohleto a támhleto, když to stejně nikdo nečte. Přemýšlím, že stejně vše bylo zbytečné. Jetu ještě pár přednastavených článků, ty nechám,ale jinak už přidávat nebudu, takže si mě všichni můžete smazat. Takže se mějte, čau.

THE END!

Zakončení května 2014

31. května 2014 v 5:59 | Laila*
I když je skoro 6 hodin ráno a já píšu tenhle článek, tak je pořád pozastaveno :) Celou noc jsem vzhůru a nemám co dělat, fuuu :D Tak aspoň napíšu zakončení dalšího měsíce:)

• I přes to, že jsem tento měsíc skoro nepřidávala (21 článků, s tímto 22), tak bych vám moc chtěla opět poděkovat, že jste mě pořád obíhali a nevymazali si mě z affs :)

• Za necelé 4 dny odjíždím, takže ještě musím stihnout asi 3 články, to půjde :) Máte zatím 40 článků na červen :D Tak snad to budete číst:) Nebude mě štvát, že ne :) V průběhu těch 3 týdnů, co tu nebudu, bych mohla napsat i jeden článek online. Ale uvidím, jak vše budu stíhat.

• Tento layout s Demi Lovato tu bude asi až do konce června. Zkusím něco zkomolit, ale každopádně nic neslibuju. Znáte mě :D

• Dále bych vám chtěla sdělit, že ještě v úterý večer, či ve středu ráno napíšu rozlučkový článek, tak aby jste byli připravení :D

• Fííha, docela těžký vymyslet nějaké články, to vám teda povím, když ani nenapíšete, co by jste tu chtěli :D No jinak jsem po "operaci", ale tady to rozebírat nechci :) Kdyby jste byli tak moc zvědaví, tak můj e-mail znáte:) Budu na příjmu celé 3 týdny, tak můžete psát do aleluja:D Ať už je to ohledně blogu, či něčeho jiného.

• Kontrolu affs dělat nebudu, když mám pozastaveno. A taky jsem koukala, že plno blogů "končí". Tak co se dalo čekat v období písemek. Ještě, že už mám vše za sebou :D Kromě velké písemky z angličtiny, kterou píšu v pondělí :/

• No dál už asi nic, protože tu už mžourám :D Půjdu spát, tak se tu (s)mějte a v úterý nebo ve středu. Ahoj:)

Laila*

.. POZASTAVUJI ..

20. května 2014 v 21:09 | Laila*
Nechtěla jsem to udělat, ale nic jiného mi nezbývá. Dám vám sem pár důvodů.
  • Čas - Ano, není čas. Jak je venku hezky, tak chodím pořád ven, vracím se kolem 7-8 hodiny večer. A prostě už pak není čas na psaní článků, protože se připravuju do školy, píšu si na facebooku a tak :) A než bych něco skomolila, tak bych tu byla týden :D
  • Nápady - Tak taaak! Nejsou nápady na články. A já vážně nechci přidávat třeba jenom fashion, quotes a taak :) Chci kvalitní články, ale copak to jde, když chodím takhle pozdě domů?:) Asi ne, že..
  • Nálady - Hmm .. Zajímavé :D Sice mám dobré nálady, ale ne takové ty 'psací' nálady. Chápete, ne?:)

Nevím, jak dlouho toho pozastavení bude trvat. Každopádně články na červen máte, takže se máte na co těšit:) Ještě třeba do příštího týdne vymyslím story a taak:) Tímto bych se chtěla omluvit ze VŠECH kontrol, co kdy budou do té doby, než to tu zas nerozjedu. Nebojte se, ono mě to zase chytne:) SNAD! :D Obíhat nemusíte, když nebudu obíhat ani já, proč by jste obíhali i vy, i když tu žádné články asi nebudou :/ Všem se moc omlouvám, ale už vám to je určitě trošku jasný, když poslední dny nepíšu skoro :)

Tak se tu mějte krásně a doufám, že se ještě vrátím :) A ještě jednou se omlouvám :/

Zakončení dubna 2014

30. dubna 2014 v 15:52 | Laila*
Tímhle článkem bych chtěla oficiálně ukončit duben roku 2014 :) Přemýšlela jsem a tento článek tu bude každý měsíc, poslední den v měsíci. Trošku si shrneme, co se událo, za celý měsíc :)


• V první řadě bych chtěla poděkovat vám za skvělou návštěvnost, nejlepší affska a skvělé komentáře:) Díky vám tento blog žije → v poslední době jen přežívá :D Díky vám sem vždy zajdu a napíšu alespoň 1 článek denně, aby jste měli co číst :)

• Tento blog sice nežije celý měsíc, ale od 4.4., to jde ne? :) Za tu dobu jsem poznala affska na kterých mi záleží a hrozně ráda k nim chodím :) Snažím se pro vás dělat maximum, ale jak sami víte, někdy to prostě nejde :) Jsem ráda, že i přes to tu moc nejsem, tak sem chodíte:))

• Teď už tu snad budou články víckrát denně, ale nic neslibuju. Všechny velké písemky mám za sebou, až na jednu, kterou píšu v úterý.

• Za celý měsíc duben se tu vystřídaly 3 layouty, i když by tu měl být alespoň 1 na měsíc. Nevadí :D Aspoň jste poznali mé dovednosti v grafice:D Tento layout tu ale asi bude do půlky května, možná do konce:)

• V květnu mám v plánu přidat dalších pár rubrik, jen si musím promyslet, které to budou :D Vymyslím taky nějaký challenge a věci, které vás snad budou bavit. Taky každý měsíc tu budou jiné 3 písničky, které se mi nejvíce líbí a nejvíce poslouchám.

• Ještě dnes tu bude kontrola Affs, která bude na konci každého měsíce. Prosím, aby se zapsali affska, která chtějí nadále zůstat affs, které můj blog baví, líbí a která o to stojí :)

• A dál? Už asi nic. Pokud tu pořád něco postrádáte, chybí vám tu něco, napište do komentářů a já vám pokud možno vyhovím. Uvítala bych nějaké tipy, abych věděla, že vás to tu baví :)


Tak jo, tímhle se loučím (ještě pak kontrola affs) a užijte si zbytek měsíce, čarodky. Jsem ráda, že vás mám a že se vám můžu vždycky vykecat, co mě trápí apod. :) Přeju taky hodně štěstí, úspěchů ve škole a tak podobně. Vždyť to znáte, ne? :) Pokud vás něco trápí, chcete se vykecat, pomoct atd napište na e-mail uvedený v menu. Asi mic ale tak moc nedůvěřujete, aby jste se mi vykecali. Jen chci říct, že mi to nevadí :) Tak ahoooooj! :)

Laila*

25.4.2014

25. dubna 2014 v 16:19 | Laila*
  • Pátek! - Ano, konečně pátek a jelikož jsem po tělocviku tak tu toho moc nečekejte :) Jsem KO :D Půjdu se koukat na PLL, snad dokoukám pár dílů, zejtra není čas :)
  • Články - Na červen už máte na každý den dva články, snad to postačí :) Dál už se o to nebudu starat :) Jinak, co by jste tu chtěli za články? Už vůbec nevím, prosím, poraďte :)
  • Návštěvnost - Úplně klesla a já netušim proč, když každý den přidávám články. Ale to je fuk ;) Snad se to vytáhne.
  • Obíhačky - Až tohle dopíšu, půjdu VŠECHNY oběhnout. Ale neslibuji, že napíšu ke každému článku. To bych tu asi byla do noci :) Snad nevadí :P

To je asi vše, ahoj a užívejte si pátek! :)

14.4.2014

14. dubna 2014 v 16:12 | Laila*
Přináším nový článek a s nim i pár novinek :)

Nový layout - Jak jste si již mohli všimnout, máme nový design :) Myslím, že je lepší jak ten minulý. Jaký na něj máte názor vy? Udělala jsem i pár změn v menu, to snad poznáte :) Když mě ještě něco napadne, tak tu pár změn udělám.

Soutěž - Prosím, aby jste se zapojili do soutěže 'Znáš mě?'. Vždyť toho tolik po vás nechci, jen menší účast na soutěžích. Zapojila se zatím jen Jerry. Doufám, že až si tohle přečtete, že to půjdete vyplnit :/ Odkaz najdete nahoře nebo když sjedete o kousek níž ;)

Nemoc - Bohužel mě doktorka nechala ještě tenhle týden doma, takže žádné fotky z venku nebudou :/ Je to škoda, protože další týden asi doma nevydržim -_- Už minulý pro mě byl hrozně dlouhý, kord když jsou všichni ve škole a já si nemůžu s nikym psát :D:D Utrpení! :D

Články - Červen, červen.. Ano, dělám na článkách už teď:D Protože se znám :D Mám jich zatim jen 10, na každý den jeden. Snad mě napadne nějaká nová rubrika, abych se pořád neopakovala :) Kdyžtak poraďte, co by jste tu uvítali :) Chci udělat nějaký projekt, ale pořád nevím jaký :/ Taky bych ráda už začala story.. Přemýšlím, přemýšlím, ale moc mi to nejde :D:D Kdyžtak víte, co máte dělat :D Radit :D :)

Přidávám takový roztomilý gif jedný kočičky :3 Ty očička, no není roztomilá? :D

Informačka

13. dubna 2014 v 11:03 | Laila*
Zdravim :)

Vím, že je to ještě daleko, ale chci, aby jste to věděli nejméně měsíc dopředu. I když mám čas, abych vám to řekla včas, ale chci už teď :) No.. Takže .. :D

3 týdny v červnu tu NEJSEM. Budu na praxi, na Šumavě :) Takže 3 TÝDNY nebudu 'obíhat'. Prosím svá affs, aby to vzala na vědomí. Noťas si s sebou sice beru, ale budu na praxi. Tudíž nebudu mít čas :) Články už přednastavuju teď, protože se znám.. :D Na poslední chvíli se mi nic dělat nechce. A teď mám jistotu, že na každý den tu budou alespoň 2 či více článků :) Takže o nic ani nepříjdete, jen že nebudu obíhat. Nic víc. Já vám to vše vynahradím :)

Akorát... Nevím, jak to udělám v červenci. Mám celý měsíc brigádu :) Já něco vymyslim :D No to by bylo vše a dnes tu čekejte alespoň 2 články :)

Tak zatím, (s)mějte se :))

A pro zpestření tohoto dne, vám sem dávám jeden gif :D Docela vtipný :D:D I když,....chudák kluk ;D

Blog v plném proudu!

5. dubna 2014 v 15:33 | Laila*
Ahoj!

Tak jsem to všechno stihla skoro za jeden den :D Ještě tu postupně budu něco dodělávat a tak, ale myslím si, že už můžu naplno blogovat! Jen kdyby jste měli nějaké nápady tak pište do komentářů :) Každý nápad uvítám. Jinak pokud bych vás mohla poprosit, vyplňte tento dotazník → HERE. Byla bych ráda, kdyby jste ho vyplnili :) Také pro vás připravuji nějaké story, jak jste si již mohli všimnout:) Zítra tu asi nebudu, musím se učit. Tak něco přednastavím :P

Laila*

 
 

Reklama