Koš

Pretty Little Liars

27. dubna 2014 v 15:23 | Laila*
Chtěla jsem se vás zeptat.
Jsem už u 3. série a od 6.dílu mi to nejde na www.sledujuserialy.cz spustit. Nejde mi to ani na eserial.cz .. Máte nějaké nápady na stránku, kde to jde? Moc prosím!

Time?

23. dubna 2014 v 18:14 | Laila*
Zdravím lidičky!

Omlouvám se, že moc nepřidávám a hlavně že od neděle neobíhám :/ Moc mě to mrzí, ale totálně jsem se zažrala do PLL :D Každý den zkouknu po škole alespoň 3 díly, někdy 4, podle toho jak se musím učit. Už jsem u druhé série! :D Sakra, to je fakt zajímavý .. Ale o tomhle článek není :) Chtěla jsem vám říct, že až tohle dopíšu, tak půjdu všechny oběhnout. Vážně se omlouvám, ale tenhle týden to bude prostě trošku ... pozvolnější. Prosím svá aff, aby mě omluvili, pokud budu obíhat třeba ob den. Mám toho tolik co vytáhnout v tý škole a není to jednoduchý, když příští týden jdeme jen 3 dny (ano, máme v pátek ředitelský :3) a další týden taky 3 dny (taky máme ředitelský :D) a pak už asi jen 3 týdny a máme tu praxi. Takže doháním, co se dá :)

Ještě jednou se omlouvám a snad mě chápete:)

Laila*

PS (18:46): Nestačím vás oběhnout všechny, oběhla jsem ani né 5 lidí. Fakt se omlouvám a snad mi mou nepřítomnost omluvíte. Vážně se musím učit, mám toho na zítřek moc. Tak ahoj :)

Duchové - pravda nebo jen iluze?

20. dubna 2014 v 11:53 | Laila*
Povídačky? Výmysly? Skutečnost? Na tohle nedokáže odpovědět někdo, komu se nestalo něco nevysvětlitelného.

Věříte na ně?
- Abych vám pravdu řekla, já ano. Skoro každý den ho cítím, cítím, že nejsem v pokoji sama. Stává se to skoro furt, ale ne pravidelně. Třeba 2 dny po sobě cítím jeho přítomnost, pak třeba 14 dní nic, pak zas den a pak až třeba měsíc mám klid. A kdykoli mám ten pocit, tak vidím všude samé stíny, zvuky,.. To se mi stalo zrovna v noci ze včera na dnešek, skoro jsem nespala. Ležim v posteli s noťasem a najednou taková rána, už v tu chvíli jsem měla docela nas*áno. Jelikož mě monitor oslňoval, nic jsem neviděla, ale jakmile jsem zaostřila na místnost, viděla jsem stín, který hned zmizel. Nebála bych se tolik, kdyby jsme nebydleli u hřbitova, kde jsou pohřbeni ještě němci.

Jsou hodní? Nebo zlí? Jsou to duše zemřelých? Existují vůbec? Nejsou náhodou jen v našich myslech? Chtějí nás chránit nebo děsit? Co když je vše pravda a oni existují? Varují nás před něčím?

Tak co, kolik otázek jste si zodpověděli. Moc ne, že? Na internetu jsem se toho dočetla docela dost a v klidu řikám, že na ně prostě věřím. Možná jsem pro vás blázen, ale proč bych měla pocity, že v pokoji nejsem sama? Na horory se nedívám (sama a dlouho jsem žádný neviděla) a duchy nevyvolávám. Tak proč? Chce mě na něco upozornit? Chránit mě?
Četla jsem, že duch Boženy Němcové škrtí a škrábe. Prý když ji lidé vyvolávali, tak se ráno probudili se škrábanci. Nevím, co je na tom pravdy, každopádně já věřím všemu.

A co vy? Máte nějaké zkušenosti s duchy? Je podle vás pravda, že malý děti vidí duchy?

No a jak poznáte, že je s vámi duch? Já třeba cítím chlad. Něco je na tom pravdy, je to i všude na internetu. Cítím chlad, jakoby mě něco hladilo, dýchalo na mě. Včera jsem hodinu čuměla do zdi, i když se mi vážně chtělo spát.

Dnešní mládež..

19. dubna 2014 v 16:01 | Laila*
Tak k tomuhle bych dnes ráda něco napsala, už mě udivují ti dnešní "děti" ..

Taky už vás přímo se*e jak jsou na fejsu statusy těch 13-letých dívek, jak se s nima rozešel kluk, že se podřežou? Nebo "děti", co přidávají fotky z minulé noci, jak si jí hrozně užili, jak se pořádně opili, zhulili a bůh ví co ještě? Ano, mluvím o dnešní době.. Myslím, že je úplně zbytečné se tu úplně vypisovat, protože všichni víme, jak to chodí.. A nebo otázky na asku. Ve 12 letech "Jsi panna?" .. Odpověď zní "Ne" .. Tohle mě jako nemálo dostává! Nebo jejich odpovědi, jak radí, jak se namalovat, ve 13 letech! Chápete to? Pořád si pokládám otázku - Kam ta doba spěje? Já byla ráda, že jsem ve 12 mohla ven si jít hrát s kamarádama na schovku a teď ti dnešní děti už chodí chlastat. Jako pardon, ale dnešní výchova jde vážně do pr*ele! To už jen vidíte jak jdou po městě malý děti s cigárem v ruce. Urazila bych jim ty pracky! Jo všichni nejsou stejný, ale většina tohle dělá. Aby byli "IN", aby měli kamarádi! Aby měli styl. Nebo jako já nevim o co jim dnes jde.. Jo, nejsem dospělá, jsem pořád dítě, ale myslím, že v tomhle už mám rozum! A pochybuju, že ho dnešní děti taky dostanou. Je neuvěřitelné, co dělají, co píšou na fejs, ask.. Jak se chovají! Hnus jako! Proto až budu mít dítě, budu pro něj dělat to nejlepší! Aby bylo dobře vychované a byla bych na něj pyšná. Jojo, taky jsem taková byla. Ale mě pouštěli na diskotéky až po základce a jsem za to ráda! Aspoň jsem neměla zku*vené dětství. Myslím, že lidem, co je dnes 16-17-18 let a více, mohou s hrdostí říci, že měli nejlepší dětství! Samozřejmě nenarážim na pár blogerek, kterým je 12-15 let, jak jsem psala, všichni nejsou stejný. Mohla bych tu psát do aleluja, co mě na dnešních dětí štve, ale myslím, že je to zbytečné.

- Jaký máte názor vy na dnešní dobu? Jak k tomu přistupujete? Jste pyšní, že jste měli dětství, kdy jste chodili ven si pouze hrát?

Chybí tu nějaký článek?

9. dubna 2014 v 20:04 | Laila*

Pokud vám tu chybí nějaký článek, napište do komentářů a já zvážím jakékoli nápady a případně doplním chybějící články. Nemusí to být ale jen články, ale třeba rubriky, témata. Prostě cokoli, co by jste uvítali, co by vám nevadilo :) Budu ráda za jakékoli nápady, protože už sama nevím, co sem dávat. Pořád mám pocit, že tu něco chybí, jen na to nemůžu přijít, tak třeba vy mi pomůžete:)
 
 

Reklama