Rozhovor s Luss^^

23. června 2014 v 15:00 | Laila* |  Interview
Dnes nás čeká rozhovor s Luss^^ (http://story-one-a-milion.blog.cz/)
1) Přemýšlíš někdy o budoucnosti? Co bude apod.?
- Dost často,ale ne v dobrém. Netěším se na budoucnost. Jsem v 9 třídě a každý se mě ptá na stejné otázky : Co by jsi chtěla dělat? A ja jim pořád odpovidám že nevím. V podtatě si nejsem jistá vůbec žadným rozhodnutím co jsem udělala,připadá mi to všechni moc na rychlo. Nepřijdu si ještě tak velká abych rozhodovala jaké povolaní si vybrat,pořád si připadám jako malá holka.Vážně otázky o budoucnosti,na ty fakt nereda odpoviidám.

2) Co by sis teď nejvíce přála ze všeho nejvíc?
- Nemám žádne extremní přaní,možná jen konečně si našetřit na vlastní notebook.

3) Jak dlouho bloguješ a jak jsi se k tomu dostala?
- Byla to náhoda,kamarádka mě zvolila adminkou její stránky na facebooku,vůbec jsem nevěděla co s tím a tak jsem tam začla dávat příběhy,lidem se libily. Ale pak mě s té stránky kámoška vyhodila protože se ji nelibilo že všichni chcou jen ty pitomé příběhy. A tak jsem psaní nechala. Potom mě kamarádka poprosila abych ji napsala příběh na části. Tak jsem to udělala. Ona mě povzbudila že je to dobré a měla bych se o to podělit více lidmi. A tak jsem založila blog.Začátky byly těžké ale vyplatilo se. Taky se hodně lidí ptá co má znamenat ta moje adresa story-one-a-milion a odpověď je jednoduchá je to v tom smyslu že jedny příběhy z milionu. Jinak blogovaní mi dalo opravdu hodně. Našla jsem sama sebe. Zjistila jsem že psaní přiběhů je to co mě baví a to co chci v životě dělat,tím pádem odpověď zaroveň i na 1 otázku.

4) Jak by jsi se popsala?
- No jsem nejmenší devaťačka,s dlouhýma hnědýma vlasama,hnědýma očima. Jsem tichá ale když mám kolem sebe svoji partičku tak mluvím pořád.Jsem i trochu samotářka jenže moji přatelé to ignorujou takže je to někdy složitější. Někdy chci prostě být sama a kouknout se na film. Jinak jsem pro každou srandu,neumím mluvit hezky s klukama vždycky je provokuju věřte mi je to děsná vlastnost. Ale jinak si myslím že jsem obyčejná holka. Asi.

5) Co by jsi dělala, kdyby ses druhý den probudila a byla zvířetem?
- Byla bych to ale šťastné zvíře,jen e válet. To bych brala,třeba život jako má můj pes. Jen spí a jí. Beru všemi deseti.

6) Jaký je tvůj názor na dnešní dobu?
- Asi kladnou,nechtěla bych žít ve světě bez notebooku taletů a všech těch kravin. Jo ja vím slova zavisláka.

7) Co si myslíš o těch dnešních "dětí", co ve 13(a méně) kouří, hulí, pijou apod.?
- Upřimě? Je to trapné jak se ty děcka snaží být dospělé (ne že já bych dospělá byla taky jsem ještě děcko) Nevím vzhledem k tomu že 99 procent moji třidy tohle dělá to bude asi důvod proč si tam rozumím jen s pár lidma. Upřimě nesnaším když ke mě přijde ňjakej kluk dělá machra ale smrdí od cigaret. Jako fuj,nesnaším to.

8) Věříš na duchy? Proč?
Odpověď - Věřím na všechno možné ale na duchy ne. Nevím asi to bude tím že mě ňjak nefascinují jako třeba zombici,čarodějnice,andělé

9) Co tě ve škole nejvíce baví?
- Nenavidím školu,vážně ji nenavidím ale angličtinu mám ráda. Máme sice přisnou učitelku ale ona je strašně zajimavá. Třeba když u nás pršelo tak uhádla kdy zahřmí a tak. Je fakt zajimavá a já si diky ni angličtinu oblíbila.

10) Zajímá tě, jak se žilo v minulosti? Chtěla by jsi to někdy zažít?
- Docela ano,i když spíš se tam jen podívat než tam žít.

Luss, děkuju ti za rozhovor a přeji příjemný den :)
Chceš také udělat takovýhle rozhovor? Vlož do komentářů svůj e-mail a já ti pošlu otázky:)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama