Červen 2014

Selena Gomez

25. června 2014 v 16:30 | Laila* |  Životopisy
Jméno: Selena Gomez
Věk: 21 (*22.7.1992 - Grand Prairie, Texas, USA)
Povolání: herečka, zpěvačka, módní návrhářka
Filmy: A zase jedna Popelka (2008), Monte Carlo (2010), Spring Breakers (2012)
O ní: Gomezová se narodila ve městě Grand Prairie ve státě Texas, bývalé divadelní herečce Amandě "Mandy" Teefeyové (rozené Cornettové) a Richardovi Joelovi Gomezovi. Její otec je mexického původu a její matka má italské kořeny. Její rodiče se rozvedli, když ji bylo pět let, Gomezová je jedináček. V roce 2006 se její matka vdala za Briana Teefeyho. Byla pojmenována po texasko-mexické zpěvačce Seleně, která zemřela tři roky poté, co se Gomezová narodila. V rozhovoru s časopisem People v roce 2009, Gomezová uvedla, že její zájem o herectví se začal projevovat, když sledovala svou matku při zkouškách a hraní v divadle. V roce 2010, při natáčení filmu Monte Carlo, Selena Gomezová úspěšně odmaturovala.
Zdroj: osobnosti

Black jacket

25. června 2014 v 14:30 | Laila* |  Fashion
Tak tenhle outfit se mi totálně nelíbí. Možná tak ten kulíšek, to je vše. Za 1. nemám ráda kožené bundy, ale na některých holkách to vypadá pěkně.. Za 2. nejsem fanynek sukní, když už tak kraťasy a za 3. velice moc "dobrá" kombinace, zimní čepice, sukně, kozačky a sluneční brýle :D Možná to je módní, ale tohle se mi nelíbí. Váš názor?


Back? Yes!

24. června 2014 v 22:15 | Laila* |  Novinky
Ahojky! :)

Dobře rozhodla jsem se vrátit. Stejně se o prázdniny budu nejspíše nudit, teda jen červenec, v srpnu jsem zas celý měsíc pryč :D No takže asi tak a když jsem si tak projížděla svůj blog tak mě to nutí zpátky. Jen je otázka času, kdy mě to zas omrzí :D Tak jo, zítra asi nastavím nový layout, který jsem dělala asi před 2 měsícema :D Tak se zatim mějte:)

Bad choice - Úvod

24. června 2014 v 22:11 | Laila* |  Bad choice
Ahoj, jmenuji se Valerie Sánchez. Bydlím v Birminghamu. Pocházím z Anglie, ale můj tatínek je Španěl. Je mi 15 let a bydlím pouze s tátou. Máma od nás odešla, když mi bylo 11 let. Soud vyhrál táta, tudíž jsem u táty, ale občas zajedu i k mámě, to je ale pouze výjimečně. Když jsem byla malá, mohlo mi být tak 7 let, můj táta seděl ve vězení, 3 roky. Prý někoho zavraždil, ale nevěřím tomu. Ještě, že ten trest byl tak mírný, mohl tam sedět klidně celý život! Po 3 letech, co taťka přišel domu, byl z něj úplně jiný chlap než kdysi. Byl skoro celý pokérovaný, měl naušnice, ale i přes to ho miluju! Udělal by pro mě první a poslední, lepšího tátu jsem nikde neviděla. Po odchodu mé mámy jsme se dost sblížili. Chodil semnou na výlety, v celku semnou trávil svojí každou volnou chvilku co mohl. V mých 14 letech jsme se přestěhovali z Edinburghu do Birminghamu. Začala jsem v září chodit na mojí vysněnou střední školu - gymnázium. V budoucnu totiž chci být právnička. Moc se mi tam dařilo a dokonce se mi tam i líbilo. Měla jsem snad nejlepší třídu na celý škole. Když nepočítám každý den hodiny do půl 5, tak to bylo fajn. Děs běs ten rozvrh, horší jsem snad schytat nemohla! Ale díky skvělému kolektivu ve třídě, bych tam vydržela až klidně do půlnoci. Poznala jsem tam i super kluka - Patrick Adams. Je stejně starý jako já, takže se k sobě skvěle hodíme. Splňuje všechny moje požadavky - bruneťák, velké modré oči, božské tělo a skvěle pevný zadek! Každý jeho pohled na mě, mě tak rozpálí! Dost mého snění, ponoříme se již plně do příběhu ..

Hipster

24. června 2014 v 15:20 | Laila* |  Fashion
Tak tohle je na holkách hrozně hezký! Takový indiánský styl no :D Líbí se mi to tričko :3 Líbí se to i vám? Nebo jaký máte názor?


Home!

23. června 2014 v 18:33 | Laila* |  Novinky
Jsem doma. Jsem dříve než jsem vám psala, protože jsem to netušila:) No ale když jsem přišla teď na blog a koukla jsem se na návštěvnost tak si řikám "Co po mně pořád kurva chcete?" .. Články jste měli, tak co do háje. Mám sto chutí s tímhle skončit. Stejně většina taky končí, tak nevím. Nemám náladu vám sem vypisovat jak jsem si to tam užila a tohleto a támhleto, když to stejně nikdo nečte. Přemýšlím, že stejně vše bylo zbytečné. Jetu ještě pár přednastavených článků, ty nechám,ale jinak už přidávat nebudu, takže si mě všichni můžete smazat. Takže se mějte, čau.

THE END!


Názor || Taylor Lautner

23. června 2014 v 18:20 | Laila* |  Názory na celebrity

Miláček!♥ Jeho role v Twilight Saga je ta pravá! Když jsem viděla 1.díl a viděla jsem jeho v roli Jacoba Blacka a jeho dlouhé vlasy, nechápala jsem, co na něm všichni vidí. Ale když se ostříhal, už jsem pochopila :3 A to jeho tělo! On je tak sexy! :3 Ten jeho úsměv, oči, břicho! Vždy, když se v Twilifgt Saga objevil já se roztejkala :D:D Ne, vážně! Neřikejte mi, že s váma nic nedělá ten jeho pohled! :3 Óóóó, bože. Kdybych si měla přát jednoho kluka, který semnou bude, tak to bude ON :3 Dobře ho do Twilight Sagy vybrali :3 A jak tam stál v tom dešti a řikal Belle něco.. Jak ty kapky stejkaly z jeho hrudi.. Na to video, co jsem vám sem dala, se podívejte! On je tam tak sexy :3 Úplně mi buší srdce, když se na něj podívám. Já z něj fakt nemůžu! :DD <3


Teď víte, co máte dělat :) Řekněte svůj názor na tohoto SEXY muže!:D

Rozhovor s Luss^^

23. června 2014 v 15:00 | Laila* |  Interview
Dnes nás čeká rozhovor s Luss^^ (http://story-one-a-milion.blog.cz/)
1) Přemýšlíš někdy o budoucnosti? Co bude apod.?
- Dost často,ale ne v dobrém. Netěším se na budoucnost. Jsem v 9 třídě a každý se mě ptá na stejné otázky : Co by jsi chtěla dělat? A ja jim pořád odpovidám že nevím. V podtatě si nejsem jistá vůbec žadným rozhodnutím co jsem udělala,připadá mi to všechni moc na rychlo. Nepřijdu si ještě tak velká abych rozhodovala jaké povolaní si vybrat,pořád si připadám jako malá holka.Vážně otázky o budoucnosti,na ty fakt nereda odpoviidám.

2) Co by sis teď nejvíce přála ze všeho nejvíc?
- Nemám žádne extremní přaní,možná jen konečně si našetřit na vlastní notebook.

3) Jak dlouho bloguješ a jak jsi se k tomu dostala?
- Byla to náhoda,kamarádka mě zvolila adminkou její stránky na facebooku,vůbec jsem nevěděla co s tím a tak jsem tam začla dávat příběhy,lidem se libily. Ale pak mě s té stránky kámoška vyhodila protože se ji nelibilo že všichni chcou jen ty pitomé příběhy. A tak jsem psaní nechala. Potom mě kamarádka poprosila abych ji napsala příběh na části. Tak jsem to udělala. Ona mě povzbudila že je to dobré a měla bych se o to podělit více lidmi. A tak jsem založila blog.Začátky byly těžké ale vyplatilo se. Taky se hodně lidí ptá co má znamenat ta moje adresa story-one-a-milion a odpověď je jednoduchá je to v tom smyslu že jedny příběhy z milionu. Jinak blogovaní mi dalo opravdu hodně. Našla jsem sama sebe. Zjistila jsem že psaní přiběhů je to co mě baví a to co chci v životě dělat,tím pádem odpověď zaroveň i na 1 otázku.

4) Jak by jsi se popsala?
- No jsem nejmenší devaťačka,s dlouhýma hnědýma vlasama,hnědýma očima. Jsem tichá ale když mám kolem sebe svoji partičku tak mluvím pořád.Jsem i trochu samotářka jenže moji přatelé to ignorujou takže je to někdy složitější. Někdy chci prostě být sama a kouknout se na film. Jinak jsem pro každou srandu,neumím mluvit hezky s klukama vždycky je provokuju věřte mi je to děsná vlastnost. Ale jinak si myslím že jsem obyčejná holka. Asi.

5) Co by jsi dělala, kdyby ses druhý den probudila a byla zvířetem?
- Byla bych to ale šťastné zvíře,jen e válet. To bych brala,třeba život jako má můj pes. Jen spí a jí. Beru všemi deseti.

6) Jaký je tvůj názor na dnešní dobu?
- Asi kladnou,nechtěla bych žít ve světě bez notebooku taletů a všech těch kravin. Jo ja vím slova zavisláka.

7) Co si myslíš o těch dnešních "dětí", co ve 13(a méně) kouří, hulí, pijou apod.?
- Upřimě? Je to trapné jak se ty děcka snaží být dospělé (ne že já bych dospělá byla taky jsem ještě děcko) Nevím vzhledem k tomu že 99 procent moji třidy tohle dělá to bude asi důvod proč si tam rozumím jen s pár lidma. Upřimě nesnaším když ke mě přijde ňjakej kluk dělá machra ale smrdí od cigaret. Jako fuj,nesnaším to.

8) Věříš na duchy? Proč?
Odpověď - Věřím na všechno možné ale na duchy ne. Nevím asi to bude tím že mě ňjak nefascinují jako třeba zombici,čarodějnice,andělé

9) Co tě ve škole nejvíce baví?
- Nenavidím školu,vážně ji nenavidím ale angličtinu mám ráda. Máme sice přisnou učitelku ale ona je strašně zajimavá. Třeba když u nás pršelo tak uhádla kdy zahřmí a tak. Je fakt zajimavá a já si diky ni angličtinu oblíbila.

10) Zajímá tě, jak se žilo v minulosti? Chtěla by jsi to někdy zažít?
- Docela ano,i když spíš se tam jen podívat než tam žít.

Luss, děkuju ti za rozhovor a přeji příjemný den :)
Chceš také udělat takovýhle rozhovor? Vlož do komentářů svůj e-mail a já ti pošlu otázky:)

Bad choice - 3.díl

22. června 2014 v 18:10 | Laila* |  Bad choice
V minulém díle:
Kolem půlnoci mě probudil táta, hrozně vyděšeně se mě ptal, co se stalo. "Omlouvám se, že jsem nepřijel dříve, nešlo to. Teď už tě tu nenechám! Tomu hajzlovi dám ještě co proto!" Sedla jsem si na postel a vše tátovi vylíčila. Nakonec mě objal a popřál dobrou noc. Zanedlouho mi přišla smska..
"Ať se schováš kamkoli, já si tě najdu. D" Smska mi vyrazila dech, doslova. Zabořila jsem hlavu do polštáře a rozplakala se. Ráno mě probudil šílený zvuk budíku. Je tu další den, další den plný strachu. Cesta do školy utíkala poměrně rychle a než jsem stačila mrknout, seděla jsem už vedle Zoe. Přátelsky mě pozdravila a já jí to opětovala. První hodina matika. Otřes. I přes to, že vše umim, tak od téhle učitelky jsem nechápala snad ani 1+1. Celý den mi zpestřil Patrick. "Ahoj," vyslovil a já nevěděla, co říct. "A-ah-oj," vykoktala jsem nakonec ze sebe. "Nemáš tužku? Mě dopsala," usmál se. "Bože! Ten jeho úsměv! Ach," nevědomě jsem zakývala a podala mu mou. Tomu řikám láska na první pohled! Doslova jsem se do něj zamilovala! Celý den jsem nevěděla o hodinách, probudila jsem se až o chemii, kdy mě učitelka vyvovala k tabuli, abych vypočítala nějaký vzorek. Cestou k tabuli jsem se bála, abych si neudělala nějaký trapas. Samozřejmě bych to nebyla já, abych nezakopla o tašku. Smích se táhl celou třídu, já celá rudá a s hloupým úsměvem na tváři jsem pokračovala v cestě k tabuli. Ještě, že chemii zvládám na jedničku! Jinak bych se znemožnila i u tabule. Poslední hodina.. "Konečně!" .. "Zoe? Máš dnes něco v plánu? Napadlo mě, že bychom mohly zajít na zmrzku," Zoe mi to odkejvala a po škole se šlo. Sedíme tak v klidu v parku se zmrzlinou v ruce a najednou opět sms. Zlekla jsem se tak moc, že má zmrzlina už ležela na zemi. "Val? Co se děje?" Zeptala se mě po chvíli, co jsem koukala vykuleně na mobil. "Ale nic, jen táta," zalhala jsem a cítila se v duchu strašně, že takhle lžu mé kamarádce. Byl to zase Dereck! Ten hajzl! Ale na tváři mi po chvíli zazářil úsměv. Procházel totiž kolem nás Patrick se svým psem. Když mě viděl, prohrábl si vlasy a hezky se usmál. "Val! Ty jsi do něj úplně zamilovaná!" Se smíchem mi pověděla Zoe, když si všimla, že zasněně koukám na Patricka. "Pšt, ať to neslyší," potichu jsem odpověděla Zoe a nechyběl ani zamilovaný úsměv. "Ahoj, můžu?" Bože! On si k nám chce sednout! "Ja-jas-jasně," opět jsem ze sebe vykoktala. "No hele Val, tak já už musím, tak zítra," mrkla na mě Zoe, usmála se a odešla. To udělala určitě schválně! "Heh, povíš mi jak se jmenuješ?" Já se taky styděla! Zrudla jsem a v tu chvíli mi vypadlo i moje jméno. S úsměvem od ucha k uchu a s červenýma tvářema jsem už v klidu odpověděla "já jsem Valerie, ale každý mi řiká Val." "Jo, já jsem Patrick, ahoj Val," a dal mi pusu na tvář! On je tak dokonalej! Srdce se mi rozbušilo, ruce se mi potily a já už vážně neměla slov. "Nechceš se projít?" Navrhl mi Patrick. "Jo jasně, proč ne," proč bych taky nesouhlasila, že? Večer mě doprovodil domu, rozloučil se semnou a nakonec jsme si vyměnili i čísla. "Vali, Vali, co se stalo, celá záříš," už jsem slyšela jakmile jsem vstoupila domu. "Někdy ti to povím, dobrou noc," usměvavě jsem odpověděla a dala tátovi pusu na dobrou noc. Celou noc jsem nemohla spát, pořád mé myšlenky vedly k Patrickovi. Už ani na Derecka jsem si nevzpomněla, což bylo jedině dobře. Že by nám dal pokoj? Kdo ví.

| Minulý díl | Další díl |


Košile + rifle

22. června 2014 v 15:15 | Laila* |  Fashion
Moc pěkný outfit. Škoda, že mi košile nesluší :D Jinak bych je furt nosila :) Vždycky, když potkám holku s košilí tak si jen tak povzdychnu a řeknu si v duchu, proč mi tohle nesluší :D Ty sluneční brýle mi tam akorát trošku nesedí :D Jak se líbí tento outfit vám? Nosíte košile? :)