Rozhovor s Dobi 馬

12. dubna 2014 v 11:57 | Laila* |  Interview
Dnes tu máme rozhovor s Dobi (http://equistrean.blog.cz/)
Přemýšlíš někdy o budoucnosti? Co bude apod.?
- Ano, ale jen málokdy. Nejčastěji se zamýšlím nad aktuálním děním. Budoucnost ovlivňujeme my, takže nemá smysl nyní nad tím přemýšlet. Samozřejmě nástup do jiné školy apod. je něco jiného. ;)

Co by sis teď nejvíce přála ze všeho nejvíc?
- Aby svět byl normální. Dnešní svět, je díky některým lidem velice... znepokojivý. Hemží se to tu zloději, vandaly a nejen to.

Jak dlouho bloguješ a jak jsi se k tomu dostala?
- Bloguji cca. kolem čtyř let. No, popravdě už ani nevím. :D Ale vím, že jsem chtěla mít vlastní blog a tak jsem si ho založila. Blogů jsem měla stráášně moc, už ani nevím jejich jména. :)))

Jak by jsi se popsala?
- Jak bych se popsala? Jako dívku, která se kolikrát chová jako úplný crazy člověk, jindy je zase úplně normální. Má nálada je velice proměnlivá a výbušná. Takže,... bacha na mě! :DDD

Co by jsi dělala, kdyby ses druhý den probudila a byla zvířetem?
- Záleží jakým zvířetem. :) No, každopádně... nejprve se ujistím, zda je to sen či ne. Pokud ne, zkusím žít jako to určité zvíře. Hlavně bych se učila poznávat svět zvířecíma očima. Určitě by to byl poučný a zároveň krásný zážitek. :)) Ale další den bych musela být zase člověkem. :D

Jaký je tvůj názor na dnešní dobu?
- V podstatě je odpověď v odpovědi na otázku č. 2. Ale dnešní doba má své klady i zápory. Ale myslím, že by si lidé měli trochu užívat života a né 'dřepět' celý den u televize a pak si jít lehnout. Technologie změnila svět. Dle mě je technologie super věc, ale lidé by to s technologií neměli přehánět, neb to není vše. Dnes je ke všemu potřeba např. pračka, myčka, televize, sporák... Dříve to, ale lidě dělali sami, ale nyní by to jen tak nezvládali. :| :)

Co si myslíš o těch dnešních "dětí", co ve 13(a méně) kouří, hulí, pijou apod.?
- Většinou to jsou děti, kteří mají těžký život a myslí si, že jen tohle jim pomůže. Ale neuvědomují si, že kdyby se snažili, bylo by to hned lepší a nikdo by je neměl za zlé.
Ale vadí mi to. S takovýmito dospělými lidmi jsem se již dááávno smířila, nicméně... když už v tom jsou i děti. Jednou jsem na ulici v Praze potkala mladou dívku (zhruba 10 let!!!) a kouřila. Kéž by svět byl o trochu jiný.

Věříš na duchy? Proč?
- Ano i ne. Nadpřirozeno... toť je vlastně sama otázka. Věřím na to, co vidím. Ale u duchů nemůžu potvrdit, zda na ně věřím, neb jsem žádného nikdy neviděla a myslím, že to je dobře. Ale UFO 100% existuje. Je BLBOST aby jsme byli ve vesmíru samy. :)

Co tě ve škole nejvíce baví?
- Čeština (a literatura), tělocvik, příroďák, dějiny a technika - informatika.

Zajímá tě, jak se žilo v minulosti? Chtěla by jsi to někdy zažít?
-Ano, zajímá. Ale zažít to vážně nechci. Např. vezměte si 2. světovou.
Děkuji za rozhovor! :)

To já děkuju tobě Dobi :)
 


Komentáře

1 Jerry Jerry | Web | 12. dubna 2014 v 13:06 | Reagovat

Boží nadpisek! A moc pěkné odpovědi a otázky! :)) teda, bloguješ hodně dlouho! Taky mám někdy náladu nesnesitelnou a někdy jak po výbuchu :D
Já bych teda v minulosti nechtěla žít :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama